Operator Maszyn Odlewniczych- umowa bez pośredników- ok.2700 na okresie próbnym

Miasto:
Nisko
Data dodania:
2017-12-27
Data zakończenia:
2018-01-26
Zakres obowiązków:

Zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie:

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • realizacja zadań produkcyjnych w oparciu o standardy BHP i standardy jakościowe,
  • utrzymywanie swojego stanowiska pracy w należytym porządku,
  • dbanie o stan techniczny maszyn i urządzeń na swoim stanowisku pracy,
  • wykazywanie inicjatywy do podnoszenia swoich kwalifikacji
Wymagania:

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na wydziałach produkcyjnych
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 4 brygadowym
  • Zaangażowanie i motywacja
Mile widziane:
  • Podstawy budowy i zasady działania maszyny odlewniczej lub pras hydraulicznych
  • Doświadczenie w pracy z ciekłym metalem
  • Doświadczenie w kontroli jakości detali
Oferujemy:

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Możliwość przyuczenia do zawodu

Zgodnie z obowiązującym prawem Toolip HR nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
Toolip HR (c.8564)