Studencie-MAMY TO!-elastyczny grafik;PŁACIMY 21zł/h zostań doradcą

Miasto:
Kraków
Data dodania:
2018-01-02
Data zakończenia:
2018-02-01
Zakres obowiązków:

Co masz robić ?
- mieć telefoniczny kontakt z Obecnymi Klientami indywidualnymi (telewizja , internet)
- przedstawiać najlepsze rozwiązania, by zachęcić Klienów do przedłużenia umowy
- udzielać niesamowitych rabatów i zniżek na telewizję czy internet

Wymagania:

Wystarczy, że:
- jesteś dyspozycyjny od poniedziałku do soboty min 20h tygodniowo (wymagana 1 sobota w miesiącu)
- posiadasz poprawną dykcję
- sprawnie obsługujesz komputer
- skończyłeś 18 lat

Oferujemy:

W zmian dostaniesz :
- stałą podstawę min. 14 zł/h + premie
- umowę zlecenie(po okresie próbnym umowę o pracę)
- elastyczny grafik (praca w systemie zmianowym)
- szkolenia przygotowujące Cię do współpracy
- stałą opiekę trenera projektu
- fajnych ludzi, fajną atmosferę

Nie czekaj !Prześlij nam swoje aktualne CV.

Toolip HR (c.8564)

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Wajdeloty 19/2, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych"