Pracownicy linii produkcyjnej- oferta pracy zagranicznej!

Miasto:
Verviers
Data dodania:
2018-01-04
Data zakończenia:
2018-02-03
Zakres obowiązków:

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

PRACOWNIK LINII PRODUKCYJNEJ

Miejsce pracy: BELGIA, Verviers

Opis stanowiska:
#Pakowanie produktów zgodnie z wytycznymi
#Ważenie produktów
#Odbieranie zapakowanego produktu i układanie go na paletach
#Przygotowanie towarów do wysyłki
#Sprawdzanie jakości pakowanych produktów
#Dbałość o porządek na zajmowanym stanowisku

Wymagania:

Wymagania:
#Gotowośc do pracy w systemie 2-zmianowym (pon-pt, po 8/10h)
#Dobra organizacja
#Sumienność
#Zaangażowanie
#Rzetelne wykonywanie powierzonych obowiązków
#Konieczne doświadczenie na podobnym stanowisku
#Znajomość języka angielskiego lub francuskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

Oferujemy:
#Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (I umowa na okres próbny- 4 tygodnie, później na 1 rok)
#Pomoc w zakwaterowaniu
#Ubiór

APT Toolip (c.8564)
Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV.