Pracownik MiniMarketu od ZARAZ- obsługa kasy fiskalnej

Miasto:
Kraków
Data dodania:
2018-01-08
Data zakończenia:
2018-02-07
Zakres obowiązków:

Wymagania:

* w miarę dobra sprawność fizyczna;
* rzetelność i punktualność
* chęć do pracy
* ważna książeczka senepidowska
* znajomość kasy fiskalnej

Wymagania:

Obowiązki:

* obsługa klientów za pomocą kasy fiskalnej oraz terminala
* ogólne prace porządkowe na sklepie

Oferujemy:
Sklep jest czynny od 6:30 do 21:300.
Współpraca w systemie dwuzmianowym, po 8h.(6:30-14:30 lub 14:00-22:00). Zapewniamy elastyczny grafik, dlatego istnieje możliwość nadgodzin lub współpracy w niepełnym wymiarze. Wszystko jest do ustalenia.

* niewymagające wysokich kwalifikacji dodatkowe zajęcie;
* stawka 15zł/h brutto

* umowę cywilno-prawną z ZUS ;
* możliwość dalszej współpracy po okresie próbnym- przejście na umowę o pracę

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV (w treści wiadomości proszę wpisać wybraną lokalizację) lub kontakt telefoniczny w celu umówienia się na spotkanie

Oferujemy:

Dodatkowe informacje:

Pierwsza umowa zlecenie z ZUS.
Osoby po okresie próbnym zostają zatrudnione na umowę o pracę
Poszukujemy osób rzetelnych oraz punktualnych, a przede wszystkim posiadających motywację oraz chęć do pracy.

Prosimy o zamieszczanie w swoich dokumentach aplikacyjnych klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883)".

Odwiedź również nasz profil na Facebooku !

Toolip HR (c.8564)