Praca w sklepie II ZMIANY- praca od zaraz!

Miasto:
Kraków
Data dodania:
2018-01-08
Data zakończenia:
2018-02-07
Zakres obowiązków:

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: kasjera/kasjerki.

Lokalizacja:
Bieżanów- Prokocim

Opis stanowiska:
-Obsługa Klientów za pomocą kasy fiskalnej
-Prace na sklepie

Wymagania:

Wymagania:
-Osoby pełnoletnie
-Osoby dyspozycyjne
-Osoby odpowiedzialne
-Ważna książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych (warunek konieczny)

Mile widziane:
-Kandydaci posiadający doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

Oferujemy:
-Pracę w pełnym wymiarze godzin- w trybie dwuzmianowym: I zmiana-( 6:30- 14:30) ;II zmiana (14:00- 22:00)
-Szkolenie stanowiskowe
-Zatrudnienie na podstawie umowy cywilno- prawnej
-Wynagrodzenie wypłacane w terminie

Wynagrodzenie:
-2300zł (przy pełnym wymiarze godzin)

OFERUJEMY ZATRUDNIENIE OD ZARAZ!
KONTAKT POPRZEZ FORMULARZ LUB POD NUMEREM TEL. 12 349 04 68
Prosimy tylko o poważne aplikacje.

Zgodnie z obowiązującym prawem Toolip HR nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Toolip HR (c.8564)