Sprzedawca poszukiwany! PODGÓRZE!

Miasto:
Kraków
Data dodania:
2018-01-08
Data zakończenia:
2018-02-07
Zakres obowiązków:

Poszukujemy osób na stanowisko:

-Kasjer/Sprzedawca

Miejsce Pracy do wyboru: Podgórze

Opis stanowiska:
- Obsługa Klientów za pomocą kasy fiskalnej
- Prace na sklepie

Wymagania:

Wymagania:
- Osoby pełnoletnie;
- Osoby dyspozycyjne;
- Osoby odpowiedzialne
- Ważna książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych (warunek konieczny)

Mile widziane:
-Kandydaci posiadający doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

Oferujemy:
- Pracę w pełnym wymiarze godzin- w trybie dwuzmianowym: I zmiana(6:30- 14:30), II zmiana (14:00- 22:00)
- Szkolenie stanowiskowe
- Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie z odprowadzonymi składkami ZUS, a po okresie próbnym (2 tygodnie) umowę o pracę

Wynagrodzenie w wysokości 2300zł (przy pełnym wymiarze godzin)

OFERUJEMY ZATRUDNIENIE OD ZARAZ!
KONTAKT POPRZEZ FORMULARZ LUB POD NUMEREM TEL. 607 580 027
Prosimy tylko o poważne aplikacje.

Zgodnie z obowiązującym prawem Toolip HR nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Toolip HR (c.8564)