Delikatesy Spożywcze - Zatrudnię sprzedawcę od zaraz.! Umowa o pracę

Miasto:
Kraków
Data dodania:
2018-01-08
Data zakończenia:
2018-02-07
Zakres obowiązków:

Jeśli chcesz pracować w niedużych delikatesach spożywczo-monopolowych ,zdobyć cenne doświadczenie w handlu i poszerzać swoje umiejętności w kontaktach z klientami,
pracować w przyjaznej atmosferze w zespole pełnym humoru, energii i zapału
jesteś osobą komunikatywną i łatwo nawiązujesz bezpośredni kontakt,
nie boisz się również pracy fizycznej, masz pozytywne nastawienie, jesteś osobą uczciwą, pogodną i energiczną.
Czekamy z zainteresowaniem na twoje CV!

Obowiązki:

  • obsługa kasy fiskalnej
  • przyjmowanie dostaw oraz wykładanie towarów
  • dbanie o porządek na sali sprzedaży

Wymagania:

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w handlu
  • dyspozycyjność
  • uczciwość i pracowitość
  • miła aparycja
  • ważna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
Oferujemy:

Oferujemy:

  • pracę w miłej atmosferze
  • stabilne zatrudnienie
  • dobre wynagrodzenie
  • szkolenia wstępne

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV poprzez przycisk aplikuj.
W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach 8:00 - 16:00 na podany numer komórkowy 607 580 027.

Toolip HR (c. 8564)