Pracownicy do delikatesów- różne lokalizacje- umowa o pracę!

Miasto:
Kraków
Data dodania:
2018-01-08
Data zakończenia:
2018-02-07
Zakres obowiązków:

APT Toolip (c.8564) zatrudni dla swojego klienta osoby zainteresowane pracą na stanowiskach:

#Kasjer/ Sprzedawca
# Ekspedient na dział wędlin

Lokalizacje do wyboru :
# Bieżanów- Prokocim
# Kurdwanów
# Podgórze
# Nowa Huta
# Grzegórzki
# Prądnik Czerwony
# Mistrzejowice

Wymagania:

Opis zadań na stanowisku pracy:
- praca przy obsłudze kasy fiskalnej,
- obsługa terminala płatniczego,
- obsługa Klienta,
- wykładanie towaru na dziale,
- dbanie o porządek w miejscu pracy,
- dbanie o właściwą ekspozycję towaru,
- kontrola dat ważności towarów.

Oferujemy:

Wymagania:
- książeczka sanepidu - wymóg konieczny,
- dyspozycyjność oraz chęć do pracy z pozytywnym nastawieniem,
- sumienność i uczciwość,
- odpowiedzialność i zaangażowanie,
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

Oferujemy:
- umowę o pracę podpisywaną z Toolip,
- stałe wynagrodzenie + premie co miesiąc,

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Dzięki nam tysiące osób znalazło pracę w kraju i za granicą!