Konsultant w Centrum Kontaktu - umowa o pracę

Miasto:
Straszyn
Data dodania:
2018-01-12
Data zakończenia:
2018-02-11
Zakres obowiązków:

Opis stanowiska:

  • udzielanie informacji klientom
  • prezentowanie oferty
  • przyjmowanie i pozyskiwanie zamówień (akcje sprzedażowe)
  • prowadzenie badań ankietowych
  • zapraszanie na spotkania
Wymagania:

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • wysoka kultura osobista
  • przyjemna barwa głosu, dobra dykcja
  • posługiwanie się poprawną polszczyzną w mowie i piśmie
  • bardzo dobra obsługa komputera
  • komunikatywność
  • umiejętność nawiązywania kontaktów z klientami
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży
Oferujemy:

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku
  • umowę o pracę tymczasową
  • pracę zmianową 8-16 i 11-19
  • stałe miesięczne wynagrodzenie + premie
  • bezpłatny dojazd z Gdańska autokarem pracowniczym (trasa: Oliwa->Wrzeszcz->Gdańsk Główny->Chełm->Łostowice->Kowale->Straszyn)
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV za pomocą formularza aplikacyjnego.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie, ul. Władysława Łokietka 23A/37, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Toolip HR (c.8564)