Magazynier z uprawnieniami na wózki widłowe

Miasto:
Gdańsk
Data dodania:
2018-01-12
Data zakończenia:
2018-02-11
Zakres obowiązków:

Opis stanowiska:

- wykonywanie prac załadunkowych i wyładunkowych
- manewrowanie wózkami widłowymi,
- układanie towarów na regałach i miejscach do tego przeznaczonych
- składanie i przemieszczanie towarów
- sortowanie towarów i opakowań
- przenoszenie i dostarczanie "do" i "z" magazynu materiałów, surowców i towarów

Wymagania:

Wymagania:

- znajomość obsługi maszyn i urządzeń magazynowych
- posiadanie wymaganych uprawnień do obsługi wózka widłowego
- posiadanie wiedzy z zakresu pracy magazynowej i jej uwarunkowań
- pracownicza książeczka dla celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę na stałe w systemie zmianowym
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV za pomocą poniższego formularza aplikacyjnego.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Toolip HR Sp. z o.o z siedzibą w Sopocie, ul. Władysława Łokietka 23A/37, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Toolip HR (c.8564)