Kasjer/Kasjerka

Miasto:
Gdańsk
Data dodania:
2018-01-12
Data zakończenia:
2018-02-11
Zakres obowiązków:

Zadania:

• Obsługa kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego
• Obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy

Wymagania:

Oczekujemy :

• Dyspozycyjności (również w weekendy),
• Chęci do pracy,
• Pełnoletności,
• Aktualnej książeczki sanepidu,
• Mile widziany status studenta.

Oferujemy:

Oferujemy :

•Umowę zlecenie,
• Zmiany po 4- 6 godzin,
• Atrakcyjną stawkę godzinową,
• Bardzo miłą atmosferę w pracy.
• Szkolenie wprowadzające.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV za pomocą formularza aplikacyjnego.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie, ul. Władysława Łokietka 23A lok 37, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Toolip HR (c.8564)