Praca na magazynie - segregowanie paczek !!

Miasto:
Bydgoszcz
Data dodania:
2018-01-12
Data zakończenia:
2018-02-11
Zakres obowiązków:

Opis stanowiska:

- segregowanie i skanowanie paczek na magazynie,
- rozładunek i załadunek aut dostawczych,
- obsługa wózka ręcznego (tzw. paleciaka)
- drobne prace magazynowe

Wymagania:

Wymagania:

- dyspozycyjność do pracy w godzinach 4:00 - 8:00 (wt-pt)
- umiejętność obsługi wózka paletowego,
- umiejętność korzystania ze skanera,
- chęć i motywacja do pracy,

Oferujemy:

Oferujemy:

- pracę od wtorku do piątku,
- umowę zlecenie,
- atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe,
- pracę w młodym i ambitnym zespole,
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV za pomocą formularza aplikacyjnego.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie, ul. Władysława Łokietka 23A/37, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Toolip HR (c.8564)