Specjalista sprzedaży - cenne doświadczenie zawodowe !!

Miasto:
Gdynia, Redłowo
Data dodania:
2018-01-12
Data zakończenia:
2018-02-11
Zakres obowiązków:

Obowiązki:

- Kontakt telefoniczny z Klientami,
- Prezentacja produktów i usług firmy,
- Przedstawianie ofert promocyjnych,
- Obsługa klienta według określonych standardów,
- Realizacja założonych celów jakościowych i ilościowych.

Wymagania:

Wymagania:

- Wykształcenie min. średnie,
- Doświadczenie w obsłudze klienta,
- Znajomość pakietu MS Office,
- Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.
Mile widziane:
- Umiejętności sprzedażowe,
- Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Oferujemy:

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie + prowizje,
- Pracę zmianową (8:00 - 14:30, 14:30 - 21:00),
- Pracę od poniedziałku do piątku,
- Zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej,
- Możliwość uzyskania dodatkowych benefitów.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV za pomocą poniższego formularza aplikacyjnego.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie, ul. Władysława Łokietka 23A lok. 37, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".