Konsultant infolinii technicznej

Miasto:
Gdynia, Redłowo
Data dodania:
2018-01-12
Data zakończenia:
2018-02-11
Zakres obowiązków:

Wymagania:

• Wykształcenie min. średnie,
• Praktyczna i techniczna umiejętność obsługi komputera,
• Zdolność usuwania podstawowych problemów technicznych z dostępem do Internetu i konfiguracji programów w środowisku Windows.
• Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych,
• Samodyscyplina.
Mile widziane:
• Podstawowa znajomość języka angielskiego,
• Ogólna znajomość zagadnień związanych z TVK.

Wymagania:

Obowiązki:

• Telefoniczna obsługa Klientów,
• Zdalna pomoc techniczna,
• Cierpliwość, przyjazne nastawienie,
• Budowanie pozytywnych relacji z Klientami,
• Dokładność i skrupulatność,

Oferujemy:

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe + premie !!
• Zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej,
• Pracę zmianową (I zmiana 6:00-14:00, II zmiana 8:00-16:00, III zmiana 14:00-22:00),
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
• Pracę w dogodnej lokalizacji z dobrym dojazdem komunikacją miejską.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV za pomocą poniższego formularza aplikacyjnego.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie, ul. Władysława Łokietka 23A lok. 37, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".