Obsługa Klienta w branży turystycznej - praca od zaraz !!

Miasto:
Gdańsk, Wrzeszcz
Data dodania:
2018-01-12
Data zakończenia:
2018-02-11
Zakres obowiązków:

Opis stanowiska:

• obsługa telefoniczna Klientów w zakresie przygotowania i sprzedaży ofert turystycznych (połączenia przychodzące),
• udzielenie informacji o produktach i promocjach (wycieczki, wczasy, podróże, itp.)
• realizacja planów sprzedażowych,
• wsparcie sprzedaży internetowej,
• budowanie pozytywnych relacji z Klientami,

Wymagania:

Wymagania:

• wykształcenie minimum średnie,
• dobra znajomość obsługi komputera,
• dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,
• dobra organizacja pracy własnej,
• nastawienie na realizację celu,
• min. 130 h dyspozycyjności w miesiącu,
• doświadczenie w branży turystycznej oraz w pracy z Klientem indywidualnym będą dodatkowym atutem kandydata,

Oferujemy:

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe + rozbudowany system premiowy (pozwalający nawet podwoić wypłatę !)
• elastyczny grafik, zmiany w godzinach 8:00-16:00; 14:00-22:00; 16:00-24:00 (vouchery na taksówkę dla ostatniej zmiany)
• umowę zlecenie (a po okresie próbnym umowę o pracę !! )
• zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę,
• jasno określoną ścieżkę kariery,
• konkursy dla pracowników (do wygrania wycieczki zagraniczne),
• imprezy integracyjne,
• służbowe wyjazdy zagraniczne w ramach czasu pracy,
• liczne benefity, np. opiekę medyczną, kartę Multisport, itp.
• pracę w przyjaznym zespole w dogodnej lokalizacji w Gdańsku Wrzeszczu,
• możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego :-)

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV za pomocą poniższego formularza aplikacyjnego.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie, ul. Władysława Łokietka 23A lok. 37, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".