Ustawiacz maszyn - umowa o pracę !!

Miasto:
Pruszcz Gdański
Data dodania:
2018-01-12
Data zakończenia:
2018-02-11
Zakres obowiązków:

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy:

• Uruchamianie i ustawianie maszyn i urządzeń
• Przygotowanie maszyn do wykonania zaplanowanych zadań produkcyjnych
• Odpowiedzialność za prawidłowy przebieg procesu produkcji,
• Efektywna praca w zespole

Wymagania:

Oczekiwania wobec pracownika:

• Wykształcenie minimum zawodowe, mile widziane średnie techniczne (budowa maszyn)
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• Znajomość budowy maszyn
• Zdolności manualne
• Dokładność i przywiązywanie uwagi do szczegółów
• Sprawne i szybkie wykonywanie zadań
• Gotowość do nauki i rozwoju
• Zdolności organizacyjne i umiejętność pracy w zespole
• Efektywna komunikacja

Oferujemy:

Oferujemy:

• Stabilną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Pakiet szkoleniowy na stanowisku
• Pracę w systemie zmianowym (dodatki za pracę na II i III zmianie)
• Pakiet socjalny i opiekę medyczną
• Zdobywanie doświadczenia pod okiem najlepszych specjalistów w branży
• Stałe wynagrodzenie
• Pracę w profesjonalnych warunkach
• Dowóz do pracy z Gdańska Głównego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą poniższego formularza aplikacyjnego.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych:
"Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883), wyrażam
zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji i selekcji realizowanych przez Toolip HR Sp. z o.o."