Praca ze znajomymi i dodatkowe pieniądze do wyplaty! Doradca Klienta

Miasto:
Kraków
Data dodania:
2018-01-12
Data zakończenia:
2018-02-11
Zakres obowiązków:

Polecaj swoich znajomych do pracy zgarnij $$$$$ !

Wypłata zawsze na czas, możliwość elastycznego łączenia pracy ze studiami, praca w centrum - zapraszamy!

Wymagania:

Oczekujemy :
- poprawnej dykcji
- pozytywnego nastawienia
- mile widziany status studenta

Oferujemy:

- stawka gwarantowana 14zł/h brutto bez względu na to ile ich przepracujesz
- dodatkowe wynagrodzenie - premie indywidualne i zespołowe, prowizje za sukcesy i dodatki za udział w konkursach
- dodatkowa $$$$$ polecenie znajomego do pracy
- płatne szkolenia
- lokalizacja w samym centrum
- super ekipa - młoda, zgrana i ciekawa

Jeśli zależy Ci na doświadczeniu zawodowym i samodzielności finansowej, chcesz już teraz przygotować się do kariery zawodowej, zdobyć nowe kompetencje i kwalifikacje, pracować z fajnymi ludźmi - dołącz do nas.

Toolip HR (c.8564)