Połączenia przychodzące! Umowa o pracę - 2500 brutto+premie

Miasto:
Kraków
Data dodania:
2018-01-26
Data zakończenia:
2018-02-25
Zakres obowiązków:

Obecnie dla naszego Klienta, firmy o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradca Stałego Klienta na infolinii przychodzącej

Lokalizacja: Kraków Bronowice

- odbieranie połączeń od stałych klientów
- pomoc klientom w rozwiązaniu problemów
- doradzanie przy wyborze najlepszego pakietu usług
- utrzymywanie pozytywnych relacji

Wymagania:

Czego wymagamy:
- komunikatywności i otwartości
- bardzo dobrej dykcji
- umiejętności dobrej obsługi komputera
- dyspozycyjności (godziny pracy 6-24)

Oferujemy:

Co oferujemy?
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- stawkę podstawową 2500 zł brutto, a dodatkowo wysokie premie
- prywatną opiekę medyczną
- kartę Multisport
- pakiet szkoleń

Kontakt:

CV prosimy wysyłać poprzez formularz.

Zgodnie z obowiązującym prawem Toolip HR nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moichdanych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych
(DZ.U. nr 133, poz. 883)
Toolip HR (c. 8564)