Operator maszyn zbrojarskich

Miasto:
Olsztyn
Data dodania:
2018-02-02
Data zakończenia:
2018-03-04
Zakres obowiązków:

Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należeć będzie:

- obsługa maszyn zbrojarskich (giętarek automatycznych i manualnych, nożyc do cięcia stali oraz maszyn do produkcji elementów prefabrykowanych z kręgów stalowych) - gięcie, prostowanie prętów zbrojeniowych;

- praca przy produkcji prefabrykatów zbrojarskich;

- wykonywanie elementów zbrojarskich zgodnie z dostarczoną dokumentacją;

- kontrola jakości oraz ilości wykonywanych elementów w czasie produkcji.

Wymagania:

Kandydat powinien spełniać następujące wymagania:

- zaangażowanie i chęć do pracy w systemie dwuzmianowym;

- znajomość rysunku technicznego;

- umiejętność doboru narzędzi i ustawiania maszyn;

- posiadać doświadczenie jako zbrojarz lub pracownik budowy;

- mile widziane doświadczenie w pracy operatora maszyn zbrojarskich;

- mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu roboczego SII;

- mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych i teleskopowych.

Oferujemy:

Oferujemy:

- długotrwałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

- wysokie standardy BHP;

- atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia;

- niezbędne szkolenia stanowiskowe.