Mechanik utrzymania ruchu

Miasto:
Goleniów
Data dodania:
2018-02-02
Data zakończenia:
2018-03-04
Zakres obowiązków:

Opis stanowiska:

• utrzymanie w ciągłej sprawności technicznej modułu produkcyjnego wraz z instalacjami pomocniczymi
• eliminacja awarii mechanicznych, pneumatycznych oraz hydraulicznych maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz innych
• przeglądy okresowe maszyn, instalacji pneumatycznych oraz hydraulicznych.
• wdrażanie ulepszeń i modernizacja istniejących maszyn w celu zwiększenia ich produktywności, bezpieczeństwa pracy oraz jakości produkowanych wyrobów
• tworzenie niezbędnej dokumentacji utrzymania ruchu
• raportowanie wyników pracy i informowanie o wszelkich zauważonych problemach i niezgodnościach do przełożonych
• utrzymanie w czystości i porządku powierzonych maszyn oraz stanowisk pracy
• montaż i instalacja nowych maszyn/urządzeń
• przestrzeganie oraz stosowanie się do wszystkich obowiązujących przepisów, zasad, procedur, instrukcji oraz innych dokumentów wewnętrznych przestrzeganie, stosowanie się do przepisów oraz zasad BHP, p-poż

Wymagania:

Wymagania:

• wykształcenie min. średnie techniczne
• min. 2 lata doświadczenia na stanowisku utrzymania ruchu
• znajomość zagadnień mechanicznych (pneumatyki, hydrauliki siłowej, itp.)
• umiejętność czytania rysunków technicznych
• znajomość pakietu MS Office
• znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
• uprawnienia kat I P (podesty ruchome nożycowe)
• uprawnienia do pracy na wysokościach
• samodzielność, kreatywność

Oferujemy:

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie + dodatkowe benefity
• umowę o pracę w stabilnej firmie
• pracę w systemie zmianowym
• szkolenia wprowadzające
• zatrudnienie bezpośrednio przez zakład pracy
• pracę od zaraz

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy gdansk.koordynator@toolip.pl w treści wiadomości podając nr ref.: MUR/G/2018

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie, ul. Władysława Łokietka 23A/37, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".