Drukarz

Miasto:
Goleniów
Data dodania:
2018-02-02
Data zakończenia:
2018-03-04
Zakres obowiązków:

Opis stanowiska:

- Drukowanie litografii na arkuszach blach przy zachowaniu wymaganej jakości druku
- Obsługa linii drukarskiej
- Kontrola jakości druku
- Potwierdzenie zgodności druku z wzorcem
- Mieszanie farb do produkcji
- Przestrzeganie instrukcji i procedur
- Konserwacja linii
- Utrzymanie porządku na stanowisku pracy
- Maksymalizacja wykorzystania mocy maszyny
- Praca na lakierkach
- Szkolenie pomocników
- Raportowanie produkcji w systemie komputerowym Modus 7oraz rejestrowanie pobierania komponentów do produkcji w systemie komputerowym Barcode
- Przestrzeganie, stosowanie zasad higieny wg BRC/IOP, HACCP oraz przepisów dotyczących normy środowiskowej ISO 14001 opisanych w procedurach, instrukcjach oraz w innych dokumentach wewnętrznych
- Przestrzeganie, stosowanie zasad Systemu Zarządzania Jakością opisanego w procedurach, instrukcjach oraz w innych dokumentach wewnętrznych
- Przestrzeganie zasad i przepisów BHP, p.poż .oraz innych związanych z systemem zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy OHSAS 18001

Wymagania:

Wymagania:

- uprawnienia na wózek widłowy
- wykształcenie zawodowe lub techniczne
- doświadczenie w obsłudze maszyn lakierniczych lub drukarskich
- znajomość druku offsetowego z suszeniem termicznym i UV
- umiejętność pracy w grupie
- sumienność, dokładność

Oferujemy:

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie + dodatkowe benefity
- umowę o pracę w stabilnej firmie
- pracę w systemie zmianowym
- szkolenia wprowadzające
- zatrudnienie bezpośrednio przez zakład pracy
- pracę od zaraz

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy gdansk.koordynator@toolip.pl w treści wiadomości podając nr ref.: D/G/2018

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie, ul. Władysława Łokietka 23A/37, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".