Konsultant ds. rekrutacji

Miasto:
Kraków
Data dodania:
2018-02-02
Data zakończenia:
2018-03-04
Zakres obowiązków:

Obowiązki:

  • rekrutacja kandydatów do pracy
  • prowadzanie spotkań z kandydatami oraz weryfikacja ich kompetencji
  • realizowanie zamówień Kontrahentów
  • współpraca i utrzymywanie partnerskich relacji z Kontrahentami

Wymagania:

Wymagania:

  • komunikatywność
  • chęć rozwoju
  • wykształcenie minimum średnie (mile widziani studenci zaoczni)
  • orientacja na wyniki, samodzielność, chęć osiągnięcia sukcesu
  • dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, Internet)
  • pełna dyspozycyjność od poniedziałku do piątku
  • znajomość Prawa Pracy oraz ustawy o zatrudnianiu pracowników tymczasowych- mile widziane
Oferujemy:

Oferujemy:

  • pracę od pon- pt w godzinach 8-16
  • stałe wynagrodzenie + premie
  • odpowiednie narzędzia pracy
  • dynamiczną pracę i ciekawe wyzwania zawodowe
  • pracę w ukierunkowanym na sukces zespole
  • możliwość rozwoju oraz zdobycie doświadczeń zawodowych

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

CV bez poniższej klauzuli będą odrzucane:

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn.29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Toolip HR (c. 8564)