PRAKTYKANT W DZIALE REKRUTACJI

Miasto:
Kraków
Data dodania:
2018-02-02
Data zakończenia:
2018-03-04
Zakres obowiązków:

- aktywne pozyskiwanie kandydatów
- redagowanie i umieszczanie ogłoszeń
- selekcja i analiza CV
- przeprowadzanie wstępnych wywiadów telefonicznych z kandydatami
- zarządzanie bazą kandydatów
- pomoc w bieżących zadaniach działu

Wymagania:

Wymagania:

- status studenta ( preferowane kierunki: Zarządzanie zasobami ludzkimi, Psychologia, Socjologia i pokrewne)
- gotowość do podjęcia współpracy na okres min. 2 miesięcy
- samodzielność oraz dobra organizacja pracy
- komunikatywność i chęć rozwoju

Oferujemy:

Oferujemy:

- ciekawe wyzwania zawodowe
- możliwość rozwoju oraz zdobycia doświadczeń zawodowych
- referencje po ukończeniu praktyk

Zainteresowany? Nie czekaj! Spróbuj!

CV bez poniższej klauzuli będą odrzucane:

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Wajdeloty 19/2, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".