Magazynier bez uprawnień - (pon-pt) - Od zaraz!

Miasto:
Sosnowiec
Data dodania:
2018-02-06
Data zakończenia:
2018-03-08
Zakres obowiązków:

Obowiązki:

- wykonywanie prac załadunkowych i wyładunkowych
- manewrowanie wózkami, układarkami lub innym sprzętem
- układanie towarów na regałach i miejscach do tego przeznaczonych
- sortowanie towarów i opakowań

Wymagania:

Wymagania

- zaangażowania oraz chęci do pracy
- dyspozycyjności (tryb 3-zmianowy od pon-pt, wolne weekendy)
- umiejętności pracy pod presja czasu
- odpowiedzialności i sumienności
- doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

Oferujemy

- umowę cywilnoprawną
- pracę od zaraz
- pełne szkolenie stanowiskowe
- zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku- możliwość rozwoju zawodowego

Stawka: 14-15 zł/h brutto

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn.29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Toolip HR (c. 8564)