Doradca ds. ubezpieczeń- umawianie spotkań.

Miasto:
Białystok
Data dodania:
2018-02-06
Data zakończenia:
2018-03-08
Zakres obowiązków:

Chcesz być samodzielny/-a, mieć pieniądze na swoje wydatki, rozwijać swoje ambicje i zbierać doświadczenia? Pokaż, że potrafisz!

Do Twoich zadań należeć będzie:

-umawianie spotkań dla doradców ubezpieczeniowych dla jednej z największych grup ubezpieczeniowych

-Kontakt tylko ze stałymi Klientami w celu wzbogacenia ich aktualnej polisy ubezpieczeniowej.

Wymagania:

NIE OCZEKUJEMY DOŚWIADCZENIA - to u nas je zdobędziesz. Wystarczy, że będziesz mieć entuzjazm, chęć do nauki, zapał i determinację oraz pozytywne nastawienie do rozmów z Klientami.

Oferujemy:

CO OFERUJEMY?
# gwarantowana podstawa za każdą godzinę - bez względu na wyniki
#gotową bazę i scenariusz rozmowy
# przejrzysty system motywacyjny - jasne zasady premii i prowizji za sukcesy
# przygotowanie do efektywnej realizacji zadań
# ciekawe ścieżki rozwojowe
# ciekawi ludzie i fajna atmosfera

Odwiedź również nasz profil na Facebooku !

facebook.com/toolip.olsztyn