Odbieraj telefony! INFORMUJ- Nie sprzedawaj! Konsultant infolinii informacyjnej!

Miasto:
Kraków
Data dodania:
2018-02-07
Data zakończenia:
2018-03-09
Zakres obowiązków:

Chcesz być samodzielny/-a, mieć pieniądze na swoje wydatki, rozwijać swoje ambicje i zbierać doświadczenia już na studiach? Pokaż, że potrafisz!

Poszukujemy osób do roli:

Konsultanta na projekcie przychodzącym (infolinia informacyjna)
odbierasz telefony - pomagasz - informujesz - zarabiasz

# Obsługa infolinii przychodzącej
# Kompleksowe wsparcie Abonentów

Wymagania:

Kogo szukamy/oczekujemy:

# Osoby pełnoletnie oraz dyspozycyjne min. 20h tygodniowo (między 9 a 22:30);
# Kandydaci posiadający dobrą dykcję jak również umiejętność swobodnego działania w obsłudze komputera- warunek konieczny;

NIE OCZEKUJEMY DOŚWIADCZENIA - to u nas je zdobędziesz. Wystarczy, że będziesz mieć entuzjazm, chęć do nauki, zapał i determinację.

Oferujemy:

CO OFERUJEMY?

# wypłatę zawsze na czas
# wysokie premie
# możliwość elastycznego łączenia pracy ze studiami - grafik układasz z managerem
# przejrzysty system motywacyjny
# ciekawe ścieżki rozwojowe
# pracę w centrum - blisko uczelni
# fajni ludzie i fajna atmosfera

Wyślij CV przez formularz
Odwiedź również nasz profil na Facebooku !
facebook.com/toolip.krakow
Toolip HR (c.8564)