Obsługa infolinii- tylko połączenia przychodzące!

Miasto:
Kraków
Data dodania:
2018-02-08
Data zakończenia:
2018-03-10
Zakres obowiązków:

Chcesz być samodzielny/-a, mieć pieniądze na swoje wydatki, rozwijać swoje ambicje i zbierać doświadczenia już na studiach? Pokaż, że potrafisz!
Poszukujemy osób do roli:

Specjalisty ds. Wsparcia Abonentów na projekcie przychodzącym (infolinia informacyjna)

odbierasz telefony - pomagasz - informujesz - zarabiasz

-Obsługa infolinii przychodzącej
-Kompleksowe wsparcie Abonentów
-Doradzanie przy wyborze najkorzystniejszych pakietów, kanałów i usług

Wymagania:

Kogo szukamy/oczekujemy:
-Osoby pełnoletnie oraz dyspozycyjne min. 4h dziennie
-Kandydaci posiadający dobrą dykcję jak również umiejętność swobodnego działania w obsłudze komputera- warunek konieczny
-Zorientowania na cele prowadzonego projektu

NIE OCZEKUJEMY DOŚWIADCZENIA - to u nas je zdobędziesz. Wystarczy, że będziesz mieć entuzjazm, chęć do nauki, zapał i determinację.

Oferujemy:

CO OFERUJEMY?
- wypłatę zawsze na czas
- wysokie premie
- możliwość elastycznego łączenia pracy ze studiami - grafik układasz z managerem
- przejrzysty system motywacyjny
- ciekawe ścieżki rozwojowe
- pracę w centrum - blisko uczelni
- fajni ludzie i fajna atmosfera

Wyślij CV przez formularz
Odwiedź również nasz profil na Facebooku !
facebook.com/toolip.krakow

Zgodnie z obowiązującym prawem Toolip HR nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
Toolip HR (c.8564)