Obsługa stałych klientów firmy- elastyczny grafik+wysokie zarobki!

Miasto:
Kraków
Data dodania:
2018-02-08
Data zakończenia:
2018-03-10
Zakres obowiązków:

Twoje zadania:

- przedłużanie umów z obecnymi Klientami (ocieplona baza)
- doradzanie przy wyborze najkorzystniejszych usług
- kompleksowe wsparcie Klientów

Wymagania:

Wymagania:

-dyspozycyjność od poniedziałku do soboty (ok. 100 h w miesiącu + min.1 sobota)
-dobra dykcja
-sprawna obsługa komputera
-skończone 18 lat

Oferujemy:

Oferujemy:

-stawka zaczynająca się od 14 zł/h + premie
-do wynagrodzenia podstawowego gwarantowane prowizje za sprzedane umowy + dodatki za pracujące popołudnia oraz soboty!
- zatrudnienie na podstawie umowy o zlecenie
- kompleksowe szkolenia przygotowujące, za które dostaniesz wynagrodzenie
- benefity pracownicze
- elastyczny grafik. dopasowany do Twojej dyspozycyjności (godz. 9-21)

Nie czekaj dłużej wyślij nam swoje CV lub zostaw kontakt -pozwól sobie na niezależność finansową !
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

Zgodnie z obowiązującym prawem Toolip HR nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Toolip HR (c.8564)