OBSŁUGA KLIENTA- praca od zaraz! Min. 2350 zł/brutto- WYSOKIE PREMIE

Miasto:
Kraków
Data dodania:
2018-02-08
Data zakończenia:
2018-03-10
Zakres obowiązków:

Obecnie dla naszego Klienta, firmy o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradca klienta - infolinia przychodząca
Miejsce wykonywania pracy: Kraków Bronowice

Wymagania:

Zadania :
# Telefoniczna obsługa Klienta (infolinia przychodząca)
# Kompleksowe wsparcie abonentów
Oczekiwania względem potencjalnych Kandydatów :
# MIN. ŚREDNIE WYKSZTAŁCENIE
# Chęć do pracy
# Komunikatywność i otwartość
# Podstawowe umiejętności w obsłudze komputera

Oferujemy:

Oferujemy :
# Opiekę medyczną
# Dostęp do bogatej oferty telewizyjnej
# Świadczenia socjalne
# Wyjątkową atmosferę
# Możliwość rozwoju osobistego jak i w strukturach firmy

Umowa :
# Umowa o pracę
# Umowa bezpośrednio z Naszym kontrahentem.

Godziny pracy :
# Praca w godzinach 6-24- Grafik układany przez pracodawcę z miesięcznym wyprzedzeniem (system zmianowy po 6/8/10h- nie przekraczając pełnego etatu) - firma czynna cały tydzień
Wynagrodzenie :
- Stawka podstawowa 2350 brutto
+ WYSOKIE PREMIE

Zgodnie z obowiązującym prawem Toolip HR nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
Toolip HR (c. 8564)