BEZ doświadczenia- praca dla KAŻDEGO

Miasto:
Kraków
Data dodania:
2018-02-08
Data zakończenia:
2018-03-10
Zakres obowiązków:

Szukasz pracy? A może chcesz zmienić obecną? Chcesz zdobyć doświadczenie? A może uczysz się i poszukujesz dodatkowego zajęcia, które pozwoli Ci zarobić na własne "potrzeby"? Świetnie Trafiłeś ! Dołącz do naszego zespołu! Dla nas NIE WAŻNE jest to czy jesteś mężczyzną, kobietą , uczniem, studentem, a może emerytem czy rencistą !
Liczy się to, że chcesz pracować i zarabiać !

Poszukujemy od zaraz chętnych osób na stanowisko:

Eksperta ds. obsługi STAŁYCH klientów

Wymagania:

Od naszego kandydata oczekujemy jedynie:

# komunikatywności
# poprawnej dykcji
# dyspozycyjności
# znajomości obsługi komputera
# zaangażowania

Oferujemy:

W zamian oferujemy:

# zatrudnienie na stałe lub dodatkowe zajęcie
# wynagrodzenie OD 14 zł/h brutto+ premie
# umowę zlecenie
# szkolenie wstępne, za które otrzymasz wynagrodzenie :)
# elastyczny grafik dopasowany do Ciebie
# miłą i przyjazną atmosferę
# pracę w centrum -Krakowa

Pamiętaj, nie wymagamy doświadczenia!
Wszystkiego Cię nauczymy!

Wyślij CV przez formularz
Odwiedź również nasz profil na Facebooku !
facebook.com/toolip.krakow
Toolip HR (c.8564)