Spawacz- metoda TIG/MAG

Miasto:
Elbląg
Data dodania:
2018-02-08
Data zakończenia:
2018-03-10
Zakres obowiązków:

Opis stanowiska:

- montaż konstrukcji stanowych lub nierdzewnych wg dokumentacji technicznej
- sczepianie elementów półautomatem
- przygotowywanie krawędzi do spawania

Wymagania:

Wymagania:

- obsługa spawarek TIG/MAG (min. 2 lata)
- doświadczenie w sczepianiu elementów półautomatem
- bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
- umiejętność samodzielnego montażu konstrukcji stalowej zgodnie z rysunkiem
- dokładność, sumienność, wyobraźnia przestrzenna

Oferujemy:

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe
- odzież ochronną
- pracę na dłuższy okres czasu

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy malwina.gryta@toolip.pl w treści wiadomości podając nr ref.: S/E/2017 lub za pomocą arkusza aplikacyjnego.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie, ul. Władysława Łokietka 23A/37, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".