Operator Pras Krawędziowych

Miasto:
Tczew
Data dodania:
2018-02-08
Data zakończenia:
2018-03-10
Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

• bieżącą kontrolę poprawności działania urządzeń
• obsługę pras krawędziowych
• raportowanie wszelkich usterek

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

• doświadczenia w obsłudze pras krawędziowych
• wykształcenia zawodowego lub technicznego
• znajomości czytania rysunku technicznego oraz posługiwanie się narzędziami pomiarowymi
• znajomości obsługi komputera

Oferujemy:

Oferujemy:

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez klienta
• pracę w międzynarodowej i renomowanej firmie produkcyjnej
• możliwość udziału w interesujących projektach o zasięgu międzynarodowym
• liczne szkolenia zapewniające rozwój zawodowy
• zdobywanie doświadczenia pod okiem najlepszych specjalistów w branży
• stałe wynagrodzenie oraz dwie premie i dodatki
• bezpłatny dostęp do nowoczesnej siłowni 24h/dobę na terenie zakładu
• pracę w komfortowych warunkach w klimatyzowanej hali

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą formularza aplikacyjnego.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych:
"Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883), wyrażam
zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji i selekcji
realizowanych przez Toolip HR Sp. z o.o."