Operator wózka widłowego- Pruszcz Gdański( Dojazd z Gdańska gwarantowany)

Miasto:
Pruszcz Gdański
Data dodania:
2018-02-08
Data zakończenia:
2018-03-10
Zakres obowiązków:

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy:

- Przewóz materiałów oraz odbieranie wyrobów gotowych z poszczególnych stanowisk do magazynu
- Transport materiałów do produkcji (blachy)
- Zapewnienie ciągłości dostaw wszystkich materiałów na stanowiska pracy
- Wpisywanie wyrobów do systemu zgodnie z jego opisem do systemu komputerowego Barcoding i oznaczanie go zgodnie z obowiązującą instrukcją

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

- Wykształcenie zawodowe lub średnie
- Uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi
- Minimum roczne doświadczenie na wózku widłowym (umiejętności praktyczne będą sprawdzone na placu manewrowym)
- Odpowiedzialność, dyspozycyjność
- Szczególna koncentracja na przestrzeganiu zasad BHP i ochrony środowiska

Oferujemy:

Oferujemy:

- Pracę w renomowanej firmie produkcyjnej
- Umowę o pracę
- Zdobywanie doświadczenia pod okiem najlepszych specjalistów w branży
- Stałe wynagrodzenie
- Pracę w profesjonalnych warunkach
- Pakiet szkoleniowy na stanowisku
- Opiekę medyczną
- Autobus zakładowy z Gdańska

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą arkusza aplikacyjnego.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych:

"Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883), wyrażam
zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji i selekcji
realizowanych przez Toolip HR Sp. z o.o."