Operator Maszyn

Miasto:
Tczew
Data dodania:
2018-02-08
Data zakończenia:
2018-03-10
Zakres obowiązków:

Obowiązki:

• Obsługa pras mimośrodowych
• Odczytywanie danych z rysunku technicznego
• Posługiwanie się narzędziami pomiarowymi (np. suwmiarka)
• Dokonywanie pomiarów wykonywanych elementów

Wymagania:

Wymagania:

• Znajomość rysunku technicznego oraz umiejętność stosowania narzędzi pomiarowych
• Doświadczenie w obsłudze maszyn do obróbki metalu (tłoczenie, frezowanie, szlifowanie)
• Wykształcenie techniczne
• Mile widziana znajomość procesu produkcyjnego
• Skrupulatność, spostrzegawczość, samodzielność
• Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:

Oferujemy:

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę zatrudnienie bezpośrednio przez międzynarodowego klienta
• Gabinet medyczny na terenie zakładu- zyskujesz darmowy i łatwy dostęp do dodatkowych badań oraz specjalistów
• Dostęp do nowoczesnych technologii i udział w projektach o zasięgu międzynarodowym oraz współpracę z wysokiej klasy specjalistami
• Bezpłatny dostęp do nowoczesnej siłowni 24h/dobę na terenie zakładu
• Dofinansowanie do nauki języków obcych lub studiów
• Pracę w komfortowych warunkach w klimatyzowanej hali

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą formularza aplikacyjnego.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych:
"Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883), wyrażam
zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji i selekcji
realizowanych przez Toolip HR Sp. z o.o."