Technik Narzędziowy

Miasto:
Tczew
Data dodania:
2018-02-08
Data zakończenia:
2018-03-10
Zakres obowiązków:

Zadania:
- cykliczna inwentaryzacja materiału w firmie (liczenie komponentów)
- dodatkowa kontrola stanów materiału
- przygotowywanie niezbędnej dokumentacji

Wymagania:

Wymagania:
- podstawowej obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office
- analitycznego myślenia
- umiejętności rozwiązywania problemów
- komunikatywności
- spostrzegawczości, zorientowania na szczegóły
- znajomość procesów produkcyjnych będzie dodatkowym atutem kandydata

Oferujemy:

Oferujemy:
- pracę w międzynarodowej i renomowanej firmie produkcyjnej
- możliwość udziału w interesujących projektach o zasięgu międzynarodowym
- liczne szkolenia zapewniające rozwój zawodowy
- zdobywanie doświadczenia pod okiem najlepszych specjalistów w branży
- stałe wynagrodzenie oraz dwie premie i dodatki
- gabinet medyczny na terenie zakładu - zyskujesz darmowy i łatwy dostęp do dodatkowych badań oraz specjalistów
- bezpłatny dostęp do nowoczesnej siłowni 24h/dobę na terenie zakładu
- pracę w komfortowych warunkach w klimatyzowanej hali
- 2 kantyny na terenie zakładu oferujące wyżywienie (śniadania, obiady, desery) w przystępnej cenie
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, co gwarantuje stabilizację i poczucie bezpieczeństwa