Lekka praca przy produkcji puzzli i gier planszowych

Miasto:
Gdynia
Data dodania:
2018-02-08
Data zakończenia:
2018-03-10
Zakres obowiązków:

Opis stanowiska:

- praca przy taśmie produkcyjnej,
- utrzymywanie ciągłości procesu produkcji,
- wyrywanie szkieletów puzzli,
- nadzór nad prawidłową realizacją planu produkcji,
- wykonywanie pracy zgodnie z obowiązującymi w firmie regulaminami,

Wymagania:

Wymagania:

- zdolności manualne,
- sumienność i odpowiedzialność,
- przestrzeganie przepisów BHP.

Oferujemy:

Oferujemy:

- pracę od zaraz w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe,
- umowę zlecenie (z możliwością przejścia na umowę o pracę),
- pracę w systemie 3-zmianowym.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV za pomocą poniższego formularza aplikacyjnego.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie przy ulicy Władysława Łokietka 23a/37, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Toolip HR (c. 8564)