Pracownik produkcji (z doświadczeniem)

Miasto:
Gdańsk, Orunia
Data dodania:
2018-02-08
Data zakończenia:
2018-03-10
Zakres obowiązków:

Opis stanowiska:
- wiercenie i gwintowanie otworów na wiertarkach słupowych,
- montaż i pakowanie gotowych elementów,
- ogólne prace magazynowe
- kontrola jakości produkowanych wyrobów
- wykonywanie pracy zgodnie z przepisami i zasadami BHP oraz obowiązującymi normami
- utrzymanie porządku i czystości na stanowisku pracy

Wymagania:

Wymagania:

- Gotowość do pracy fizycznej
- Umiejętność obsługi urządzeń takich jak: wiertarka słupowa, szlifierka kątowa, itp.
- Motywacja do pracy
- Sumienność i dyspozycyjność
- Sprawność manualna
- Mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych

Oferujemy:

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę jednozmianową w godzinach 7-15 (od pon do pt)
- umowę o pracę tymczasową (bez okresu próbnego)
- pracę od zaraz

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV za pomocą poniższego formularza aplikacyjnego.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie, ul. Władysława Łokietka 23A lok. 37, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Toolip HR (c. 8564)