Kierowca samochodów osobowych (kat. B)

Miasto:
Gdańsk
Data dodania:
2018-02-08
Data zakończenia:
2018-03-10
Zakres obowiązków:

Opis stanowiska:

- prowadzenie samochodu osobowego zgodnie z otrzymanymi zleceniami
- praca na terenie Trójmiasta i pobliskich miejscowości w zależności od zleceń

Wymagania:

Wymagania:

- posiadanie prawa jazdy kat. B
- min. 1 rok doświadczenia w prowadzeniu pojazdów
- niekaralność
- wysoka kultura osobista
- nie wymagamy znajomości języków obcych !

Oferujemy:

Oferujemy:

- umowę zlecenie lub umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie zależne od liczbę zrealizowanych zleceń i uzyskanego przychodu
- elastyczne godziny pracy (ustalane indywidualnie)
- samochód służbowy
- pracę od zaraz

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV za pomocą poniższego formularza aplikacyjnego.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie, ul. Władysława Łokietka 23A/37, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Toolip HR (c. 8564)