Katowice! OBSŁUGA KLIENTA- praca od zaraz! Min. 2500 zł/brutto- WYSOKIE PREMIE

Miasto:
Katowice
Data dodania:
2018-02-13
Data zakończenia:
2018-03-15
Zakres obowiązków:

Obowiązki na stanowisku:

  • prowadzenie rozmów (POŁĄCZENIA TYLKO PRZYCHODZĄCE) z Klientami spółki zgodnie ze standardami firmy
  • kompleksowa obsługa klientów
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

Wymagania:

Wymagania:

  • dyspozycyjność (godziny pracy między 7-23)
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów z innymi
  • znajomość obsługi komputera
  • bardzo dobra dykcja

Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego nauczysz się podczas szkolenia!

Oferujemy:

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stawkę podstawową 2500 zł brutto+ dodatki za pracę popołudniami oraz w dni weekendowe +wysokie premie uzależnione od efektów pracy
  • pakiet szkoleń
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę Multisport
  • pakiet telewizji cyfrowej

Zgodnie z obowiązującym prawem Toolip HR nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
Toolip HR (c.8564)