Operator wózka widłowego - OD ZARAZ!

Miasto:
Mysłowice
Data dodania:
2018-02-13
Data zakończenia:
2018-03-15
Zakres obowiązków:

Do Twoich zadań należeć będzie:

- przyjmowanie i wydawanie towaru
- sprawdzanie zgodności ilościowej i asortymentowej z dokumentacją
- sprawdzanie zgodności jakościowej towarów
- kompletowanie zamówień Klienta
- dostawa towaru do klienta firmowym samochodem
- dbałość o prządek w magazynie i na terenie przyległym

Wymagania:

Oczekiwania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w magazynie wysokiego składu
- uprawnienia na wózki widłowe
- prawo jazdy kat. B (mile widziane B+E)
- doświadczenie w kierowanie samochodem dostawczym do 3,5T
- umiejętność czytania rysunku technicznego
- umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (suwmiarka)
- dobra kondycja fizyczna
- umiejętność pracy zespołowej
- bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

Oferujemy:
- umowa o pracę
- wynagrodzenie podstawowe: 2600 zł brutto
- dofinansowanie do obiadów
- godziny: 8:00-16:00
- pełne szkolenie stanowiskowe
- możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV poprzez formularz lub kontakt telefoniczny: 723 404 011

Zgodnie z obowiązującym prawem Toolip HR nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Toolip HR (c.8564)