Dział Stałego Klienta - 2500 zł brutto + wysokie premie i benefity pracownicze!

Miasto:
Kraków
Data dodania:
2018-02-13
Data zakończenia:
2018-03-15
Zakres obowiązków:

OFERTA PRACY STAŁEJ

#kontakt telefoniczny z obecnymi klientami firmy w celu przedłużenia istniejącej umowy
# utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
# pomoc klientom przy wyborze najlepszej usługi

Wymagania:

Wymagania:

# bardzo dobra dykcja
# komunikatywność i otwartość
# znajomość obsługi komputera
# dyspozycyjność
# łatwość w nawiązywaniu kontaktów z drugim człowiekiem

Oferujemy:

Oferujemy:

# umowę o pracę
# stawkę podstawową 2500 zł brutto, a do tego wysokie premie uzależnione od efektów pracy
# pakiet szkoleń
# możliwość awansu
# prywatną opiekę medyczną
# kartę Multisport
# pakiet telewizji cyfrowej
# wsparcie doświadczonej kadry

Zgodnie z obowiązującym prawem Toolip HR nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
Toolip HR (c.8564)

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moichdanych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych
(DZ.U. nr 133, poz. 883)