Sortowanie przesyłek - OD ZARAZ! Brzezie k/Krakowa

Miasto:
Brzezie
Data dodania:
2018-02-13
Data zakończenia:
2018-03-15
Zakres obowiązków:

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • sortowanie przesyłek (skanowanie oraz przenoszenie paczek za pomocą taśmociągu)
  • sprawdzanie przesyłek przekierowanych lub niedoręczonych poprzedniego dnia
  • rozładunek i załadunek transportu do innych oddziałów
  • utrzymanie porządku w magazynie

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

  • zaangażowania oraz chęci do pracy
  • dyspozycyjności (praca w trybie zmianowym:4:00-10:00, 15:00-21:00)
  • umiejętności pracy pod presja czasu
  • odpowiedzialności i sumienności
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:

Oferujemy:

  • umowę cywilnoprawną, po okresie próbnym zatrudnienie na umowę o pracę
  • pełne szkolenie stanowiskowe
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego

Zgodnie z obowiązującym prawem Toolip HR nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczy: 723404011 lub 12 349 04 68

Toolip HR (c.8564)