Dział utrzymania klienta- umowa o pracę!

Miasto:
Katowice
Data dodania:
2018-10-24
Data zakończenia:
2018-11-23
Zakres obowiązków:

Poszukujemy Kandydatów do Działu ds. obsługi OBECNYCH KLIENTÓW-przedłużanie umów
Miejsce pracy: Katowice

Twoje zadania:

- kontakt telefoniczny z obecnymi klientami firmy w celu przedłużenia istniejącej umowy
- budowanie pozytywnego wizerunku firmy
- uzupełnianie danych w systemie teleinformatycznym
-informowanie o nowych promocjach i usługach

Wymagania:

Poszukujemy Kandydatów:

- samodzielnych
- komunikatywnych
- otwartych na ludzi
- dyspozycyjnych
- znających obsługę komputera
-mających dobrą dykcje
- chętnych do zdobywania wiedzy

Oferujemy:

Co oferujemy:

- pracę na pełen etat
- stałe zatrudnienie w oparciu umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie podstawa 2600 brutto +premie
- pakiet szkoleń
- możliwość zdobycia dużego doświadczenia
- Benefity pracownicze: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, pakiet telewizji cyfrowej

Kontakt
CV prosimy wysyłać poprzez formularz.
Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV.
"Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie, ul. Władysława Łokietka 23a/37, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Toolip HR (c. 8564)
Powyższa oferta jest ofertą Pracy Stałej.