Katowice! Dział utrzymania klienta- Praca w biurze! Umowa o pracę - Stałe wynagrodzenie + premie

Miasto:
Katowice
Data dodania:
2018-10-24
Data zakończenia:
2018-11-23
Zakres obowiązków:

Będąc zatrudnionym na tym stanowisku, będziesz odpowiedzialny za:

  • stały kontakt z obecnymi klientami naszego kontrahenta
  • dbanie o przedłużanie współpracy z obecnymi klientami firmy
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • uzupełnianie danych w systemach firmowych
  • informowanie klientów o nowych promocjach i usługach
Wymagania:

Poszukujemy Kandydatów:

  • samodzielnych oraz komunikatywnych
  • komunikatywnych
  • otwartych na ludzi
  • dyspozycyjnych
  • znających obsługę komputera
  • chętnych do zdobywania wiedzy
Oferujemy:

W zamian oferujemy:

  • pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawa na okresie próbnym 2600 brutto + wysokie premie
  • pakiet szkoleń
  • możliwość zdobycia dużego doświadczenia

Toolip HR (c. 8564)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie (81-735) przy ulicy ul. Władysława Łokietka 23a/37. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres : rodo@toolip.pl
Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

Powyższa oferta jest ofertą Pracy Stałej.