Kierownik Produkcji.

Miasto:
Olsztyn
Data dodania:
2018-10-29
Data zakończenia:
2018-11-28
Zakres obowiązków:

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będą:
• planowanie i zarządzanie obszarami produkcyjnymi oraz terminowa realizacja zamówień
• zarządzanie zespołem powyżej 50 osób
• zapewnienie przestrzegania zasad BHP i regulaminów obowiązujących w firmie
• zarządzanie rozwojem pracowników
• identyfikacja i zgłaszanie możliwości poprawy w procesach, ergonomii pracy i jakości pracy

Wymagania:

Wymagania stawiane kandydatom:
• wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne inżynier, mechanik, robotyk, automatyk
• umiejętność zarządzania zespołem, w tym motywacji i ustalania celów pracownikom
• doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej min.5 lat we wdrażaniu systemu ERP
• samodzielność i inicjatywa w działaniu
• komunikatywna znajomość języka angielskiego
• praktyczna znajomość systemu klasy ERP/MRP w obszarze planowania produkcji
• znajomość obsługi pakietu MS Office w tym Excel
• znajomość systemu klasy APS będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

Oferujemy:

• umowę o pracę na pełen etat
• możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającym się zespole
• atrakcyjne wynagrodzenie