Przedłużanie umów TYLKO ze stałymi klientami od 2600zł

Miasto:
Bielsko-Biała
Data dodania:
2018-10-30
Data zakończenia:
2018-11-29
Zakres obowiązków:

Szukamy nowego członka zespołu, który zajmie się przedłużaniem umów z OBECNYMI KLIENTAMI firmy- jest to kontakt telefoniczny.

Z doświadczenia wiemy, że kontakty ze stałymi klientami są dużo łatwiejsze niż z nowymi. Nasi klienci znają już firmę z

której dzwonisz, więc chętniej będą z Tobą rozmawiać. Kontakty telefoniczny to bardzo wygodna forma załatwiania wszelkich formalności- klienci nie muszą wychodzić z domu- co sprzyja ich zadowoleniu, a Tobie ułatwia współpracę.

Wymagania:

Nie wymagamy doświadczenia, oferujemy Ci pakiet szkoleń wstępnych, za który Ci zapłacimy.
Nie musisz o nic się bać- po szkoleniu wszystko stanie się dla Ciebie jasne.

Oferujemy:

Co możemy Ci zaoferować:
# stałą stawkę za każdą przepracowaną przez Ciebie godzinę 14- 16 zł brutto+ premie
Nasi pracownicy zarabiają u Nas średnio 21zł/ h
# elastyczny grafik- sam możesz zdecydować w jakich godzinach jesteś w stanie pracować (możliwość wyboru godzin pon- pt między 9:00 a 21:00 oraz wymagane dwie soboty w miesiącu 9:00- 18:00)
# przyjazne warunki pracy w nowoczesnym biurze wraz z przestrzenią do relaksu :)

oraz masę innych korzyści- sprawdź sam!!

Dołącz do najlepszych. Dołącz do NAS!