Specjalista ds. obsługi w branży ubezpieczeniowej

Miasto:
Kraków
Data dodania:
2018-10-30
Data zakończenia:
2018-11-29
Zakres obowiązków:

Chciałbyś spróbować swoich sił w obszarze sprzedaży w branży ubezpieczeniowej i zapewnić sobie pewne stanowisko pracy? Marzysz o większych zarobkach, a obecna praca nie spełnia Twoich oczekiwań finansowych?

Zadania:

  • telefoniczny kontakt oraz nawiązywanie relacji z obecnymi i nowymi Klientami w celu przedstawienia oferty ubezpieczeń komunikacyjnych i mieszkaniowych
Wymagania:

Wymagania:

  • min. średnie wykształcenie
  • komunikatywność oraz umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z innymi ludźmi,
  • dobra dykcja
  • odpowiedzialność za wykonywane zadania
Oferujemy:

Oferujemy:

  • stawkę podstawową 16- 18zł/h brutto (w zależności od ilości przepracowanych godzin)+ system bonusowy
  • system dwuzmianowy po 8h (pon- pt między 9:00 a 21:00 oraz jedna sobota w miesiącu 9:00- 17:00)- min. 130h/ miesięcznie
  • umowę zlecenie na okres 3- miesięcy, później możliwość przejścia na umowę o pracę
  • szkolenie przygotowujące, płatne dla kandydata

Więcej informacji pod numerem telefonu: 607 580 027 (pon- pt 8:00- 16:00).

Powyższa oferta pracy jest ofertą pracy tymczasowej.

Zgodnie z obowiązującym prawem Toolip HR nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
Toolip HR (c. 8564)

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV poprzez formularz. Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie (81-735) przy ulicy ul. Władysława Łokietka 23a/37. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres : rodo@toolip.pl"

Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.