Praca w sektorze bankowym- infolinia przychodząca- od 2400zł!

Miasto:
Katowice
Data dodania:
2018-10-30
Data zakończenia:
2018-11-29
Zakres obowiązków:

Chcesz obsługiwać Klienta bankowego?
Pracować na programach wykorzystywanych w sektorze bankowym?
Dowiedzieć się jak działają produkty bankowe od kuchni?
Dołącz do naszego zespołu poszukujemy - energicznych, nastawionych na cel oraz komunikatywnych osób do pracy jako: Konsultant infolinii przychodzącej.

Miejsce pracy: Wełnowiec

Pracujesz w dogodnych dla siebie godzinach, obsługujesz telefonicznie klientów BANKU i zarabiasz!
Ile? Podstawa 15 zł/h + bonusy, a stawka nocna 15,70zł./h

Wymagania:

Wymagania:

  • dobra dykcja
  • umiejętność swobodnej obsługi komputera
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2
Oferujemy:

Oferujemy:

  • elastyczny grafik- infolinia dostępna 24h/ 7, możliwość wyboru godzin, jedyne wymaganie to dyspozycyjność min. 30h/ tygodniowo
  • w pełni płatne profesjonalne szkolenia wstępne
  • realne szanse na rozwój i awans zawodowy
  • najlepszą atmosferę w przyjaznym biurze
  • dodatkowe bonusy

Masz doświadczenie? Super! Nie masz? Nie ma problemu, nasz Zespół Trenerów pomoże Ci zdobyć wiedzę i umiejętności na szkoleniach.