BEZ doświadczenia- praca dla KAŻDEGO

Miasto:
Kraków
Data dodania:
2018-10-30
Data zakończenia:
2018-11-29
Zakres obowiązków:

Szukasz pracy? A może chcesz zmienić obecną? Chcesz zdobyć doświadczenie? A może uczysz się i poszukujesz dodatkowego zajęcia, które pozwoli Ci zarobić na własne "potrzeby"? Świetnie Trafiłeś ! Dołącz do naszego zespołu! Dla nas NIE WAŻNE jest to czy jesteś mężczyzną, kobietą , uczniem, studentem, a może emerytem czy rencistą !
Liczy się to, że chcesz pracować i zarabiać !

Poszukujemy od zaraz chętnych osób na stanowisko:

Eksperta ds. obsługi STAŁYCH klientów

Wymagania:

Od naszego kandydata oczekujemy jedynie:

# komunikatywności
# poprawnej dykcji
# dyspozycyjności
# znajomości obsługi komputera
# zaangażowania

Oferujemy:

W zamian oferujemy:

# zatrudnienie na stałe lub dodatkowe zajęcie
# wynagrodzenie OD 14 zł/h brutto+ premie
# umowę zlecenie
# szkolenie wstępne, za które otrzymasz wynagrodzenie :)
# elastyczny grafik dopasowany do Ciebie
# miłą i przyjazną atmosferę
# pracę w centrum -Krakowa

Pamiętaj, nie wymagamy doświadczenia!
Wszystkiego Cię nauczymy!

Wyślij CV przez formularz
Odwiedź również nasz profil na Facebooku !
facebook.com/toolip.krakow
Toolip HR (c.8564)

Powyższa oferta pracy jest ofertą pracy tymczasowej.

Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV.
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie (81-735) przy ulicy ul. Władysława Łokietka 23a/37. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres : rodo@toolip.pl"

Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.