STUDENCIE PRACA! Zarabiaj, rozwijaj się i zdobądź doświadczenie!

Miasto:
Kraków
Data dodania:
2018-10-30
Data zakończenia:
2018-11-29
Zakres obowiązków:

Cześć!

Wierzymy, że dla Ciebie ważny jest bilans między pracą a życiem prywatnym, dlatego dajemy Ci możliwość układania swojego grafiku

Wystarczy, że jesteś osobą chętną do poznania nowych osób i gotową na nowe wyzwania!

Wymagania:

Kogo szukamy?

Właśnie Ciebie! Wystarczy, że masz kilkanaście wolnych godzin w tygodniu i chętnie podejmiesz się czegoś nowego :)

Oferujemy:

5 powodów dlaczego jest to idealne praca dla Ciebie!

#1 u nas sobie sam ustalasz grafik, SAM DECYDUJESZ KIEDY PRACUJESZ!

#2 znajdujemy się w bardzo dobrze skomunikowanej lokalizacji w centrum! Nigdy nie będziesz miał problemu z dojazdem!

#3 jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z Krakowa, posiadamy szeroki ścieżki rozwoju wewnętrznego!

#4 mamy świetną atmosferę, u nas znajdziesz osoby takie Ty, młode pełne energii i bardzo sympatyczne!

#5 finanse- wiemy, że są dla Was ważne, dlatego oprócz STAWKI PODSTAWOWEJ Twoje wynagrodzenie będzie się składać się również z SYSTEM PREMIOWEGO!